Reanimacja

Trochę mnie tu nie było...
Czy ktoś spodziewał się mojego powrotu? Po tak długiej przerwie ja bym się chyba nie spodziewała. A jednak jestem.
(Jeśli ktoś tu ze mną został z tych pradawnych czasów, gdy posty pojawiały się przynajmniej raz na dwa tygodnie, pozdrawiam cieplutko i miejmy nadzieję, że te czasy powracają!)

Nie będę się tłumaczyć, nie mam żadnych wyjaśnień, bo nikomu nie chce się tego czytać. Nie będę nic obiecywać, żadnej poprawy i regularnych postów, bo choć chciałabym je wstawiać, to czasem jednak życie koryguje plany.
Co mogę obiecać to nową formę na blogu. Chciałabym nieco urozmaicić posty tutaj i poza recenzjami wrzucać też inne około-książkowe teksty, a być może i inne tematycznie posty od czasu do czasu. By i wam ciekawiej się czytało, ale przede wszystkim dla mnie, bo pisanie samych recenzji stało się dla mnie raczej... nużące.
Zniknęło też sporo starych recenzji, znaczna większość, bo... no pisane były w gimnazjum, a mój poziom wtedy choć nie był tragiczny, to nie był też dobry.

Mam nadzieję, że to co mam na powrót bloga zaplanowane się wam spodoba i przywrócimy tu dawną aktywność. Kiedyś kochałam tu pisać, przyznam brakowało mi tego, zastanowiłam się więc czemu przestałam to robić. I ponieważ żadnego logicznego powodu nie ma, a naszła mnie nowa energia, postanowiłam wprowadzić tu małe zmiany i powrócić, miejmy nadzieję, na stałe.

Ostatnimi czasy jestem mocno aktywna na Instagramie (bookstagramie). Tam akurat faktycznie regularnie wrzucam zdjęcia, dzielę się swoimi przemyśleniami o danych książkach i od czasu do czasu także innych rzeczach z popkulturą związanymi. Tam też chętnie z każdym porozmawiam, odsyłam więc wszystkich chętnych — @kotwksiazkach

I na chwilę obecną to by było na tyle. Spodziewajcie się wkrótce kilku postów, bo już mam je zaplanowane. ;)
Pozdrawiam cieplutko i do następnego!
2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Ojeej <3 Zdradzę ci w sekrecie, że nad czymś pracuję i pod koniec tego roku powinnam móc zdradzić o co chodzi ^^

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...